Ktorí výrobcovia pevných plastových guličiek sú dobrí?

Sep 30, 2026

Zanechajte správu

Ktorí výrobcovia pevných plastových gúľ sú dobrí?

Chcete vedieť, ktorí výrobcovia pevných plastových loptičiek sú dobrí? Dnes vám odpovieme, sme to myNingyang Xinxin Výroba guľôčok z nehrdzavejúcej ocele Co., Ltd.

Prečo sme teda dobrými výrobcami pevných plastových loptičiek, nižšie je náš úvod, pozrite si naše vysvetlenie nižšie:

Továreň na pevné plastové loptičky: dve rastliny, rozsah 0,8 mm – 200 mm, tolerancia G0 – G3

Výrobca loptičiek prevádzkujúci dve výrobné závody v provinciách Henan a Shandong zjednotil produkciu pevných plastových guľôčok do jediného vlastného reťazca - vstrekovania a obrábania, následne sekundárne presné brúsenie a leštenie - pokrývajúcich guľôčky od 0,8 mm do 200 mm v POM, PP, PA6, PEEK, ABSE a akryle ABS.

Spoločnosť vyrába pevné plastové guľôčky pre pumpy na pleťové vody a spúšťacie rozprašovače, posúvače zásuviek, nízko{0}}ložiská, spätné ventily, hladinové plaváky a lekárske jednosmerné-ventily. Kupujúci, ktorí hodnotia nového dodávateľa, si môžu objednať bezplatné vzorky predtým, ako sa zaviažu k nástrojom.

Na prvý pohľad  
Položka Špecifikácia
Materiály POM (acetal/Delrin), PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS, akryl (PMMA)
Rozsah veľkostí štandardne 0,8 mm – 100 mm; do 200 mm v PTFE
Stupeň / tolerancia G0–G3, ±0,01–0,05 mm
Rastliny Henan: 10 000 m², stroje 200+ · Shandong: 5 000 m², stroje 50+
Certifikácie ISO; FDA pre plastové loptičky; Guľôčky PTFE nahlásené pre EU REACH
Expedícia na sklade{{0} Asi 4 dni
Bezplatné vzorky 2-3 dni, vyzdvihnutie nákladu
Kontaktovať info@xxballs.com · WhatsApp +86 186 0548 6984
 
 
Naša továreň Pevná plastová guľa
solid plastic ball factory
01.

Dva závody, jeden dodávateľský reťazec

Spoločnosť prevádzkuje dve lokality namiesto jednej. Jej závod v Henane pokrýva 10 000 m² s viac ako 200 strojmi; jeho závod v Shandongu pokrýva 5 000 m² s viac ako 50 strojmi, čo predstavuje približne 15 000 m² kombinovanej podlahovej plochy.

Praktickým efektom pre kupujúceho je plánovanie. Keď je kapacita jedného pracoviska obsadená, druhé pracovisko môže prijať objednávku bez zmeny špecifikácií, nástrojov alebo štandardu kontroly. Pre výrobcov OEM so sezónnymi zostavami - programy postrekovačov a dávkovačov majú tendenciu vrcholiť pred sezónou na severnej -pologuli -, že nadbytočnosť je rozdiel medzi zásielkou a vypredaním-zásob.

02.

Prečo pevná guľa, a nie dutá

Dutá guľa je škrupina. Pevná guľa je hmota s ťažiskom, ktoré sa zhoduje s jej geometrickým stredom. Tento rozdiel rozhoduje o tom, ako sa dielec správa v troch bežných úlohách:

Utesnenie.V spätnom ventile alebo jednosmernom{0} ventile musí guľa sedieť rovnakým spôsobom pri každom cykle. Pevné, husté telo so skutočnými zaoblenými sedadlami s kontaktom a držaním. Dutá škrupina sa môže zdeformovať, vznášať sa alebo klepať.

Rolovanie.V posuvných zásuvkách, ložiskách s nízkym zaťažením a univerzálnych{1}}guličkových zostavách pevná guľa unesie zaťaženie bez drvenia. Guľôčky v pásme 3,9–4,762 mm sú skladované špeciálne pre výsuvný hardvér.

Váženie.Pevná guľa poskytuje predvídateľné rozloženie hmoty bez elektrického alebo magnetického rušenia, ktoré kovová guľa predstavuje -, a preto sa pevné plastové guľôčky používajú v lekárskom miešaní, kozmetickom miešaní, kalibrácii hladiny a cvičných alebo tréningových zariadeniach.

Solid Plastic Ball

Rozsah materiálu a problém, ktorý každý rieši

Materiál Hustota (g/cm³) Na čo je vybraný
PP ~0.905 Najnižšia hustota v rozsahu; plaváky; chemická a elektrická odolnosť
HDPE 0.94–0.97 Ľahká, odolná, nízka absorpcia vody
PS ~1.05 Pevné, rozmerovo stabilné, nízke náklady
ABS 1.03–1.08 Odolnosť proti nárazu s čistým tvarovaným povrchom
Akryl (PMMA) 1.17–1.20 Optická čistota, zobrazenie a vizuálne aplikácie
PA6 ~1.13 Odolnosť proti opotrebeniu vďaka samomazaniu-
PA66 ~1.14 Vyššia tuhosť ako PA6; vhodné pre časti prevodovky
PEEK ~1.30 Vysoká-teplota a špičková{1}}strojová prevádzka
POM (acetal) ~1.41 Najtvrdšie a najodolnejšie-opotrebeniu zo všetkých bežných plastov; nízka absorpcia vody
PTFE ~2.16 Chemická inertnosť a najširšie teplotné okno; plast s najvyššou{0}}hustotou

Hustota je číslo, ktoré rozhoduje o tom, či guľa pláva, klesá alebo sedí v určitej polohe v kvapaline. PP s hmotnosťou približne 0,905 g/cm³ pláva na vode; PTFE s hmotnosťou približne 2,16 g/cm³ nie. Kupujúci špecifikujúci hladinové plaváky alebo vztlakové prvky by mali dimenzovať materiál podľa skutočnej procesnej kvapaliny, nie podľa všeobecného „plastového“ predpokladu.

Tolerancia, stupeň a zaoblenie

Plné plastové guľôčky sa vyrábajú v triedach G0–G3 s toleranciami medzi ±0,01 mm a ±0,05 mm, v závislosti od priemeru a materiálu. POM guľôčky pre pleťové vody-sa bežne udržiavajú na ±0,02 mm.

Dve veci sú dôležitejšie ako číslo na certifikáte. Po prvé, okrúhlosť: guľa môže sedieť v rámci svojej tolerancie priemeru a stále nie je okrúhla, čo sa prejavuje ako zaseknutie v posúvači alebo netesnosť na sedle ventilu. Po druhé, konzistentnosť dávky: päťdesiat dobrých loptičiek nič nedokazuje, ak sa im päť-tisícina nezhoduje. Kupujúci by mali požiadať o správu o rozmeroch zahŕňajúcu kruhovitosť, nie samotný priemer, a mali by schváliť pred{4}}výrobnú vzorku pred hromadnou výrobou.

Sklad, vzorky a dodacie lehoty

Bežné veľkosti sú skladom v továrni, a preto-skladové položky odosielame približne do štyroch dní a prečo cena týchto veľkostí nenesie žiadnu prémiu za nástroje. Vlastné veľkosti a materiály bežia 15–30 dní.

Vzorky sa dodávajú bezplatne; kupujúci hradí náklad a vzorky zvyčajne odchádzajú do dvoch až troch dní. V prípade programu pumpy alebo ventilu to znamená, že guľu možno otestovať vo vlastnom tele ventilu kupujúceho skôr, ako bude existovať objednávka. - je jediným testom, ktorý skutočne predpovedá výkon v teréne.

Minimálne objednané množstvo začína na 100 kusoch pre katalógové položky.

Kontrola kvality a certifikácia

Továreň je držiteľom certifikácie ISO a jej plastové gule majú certifikáciu FDA. Pevné plastové guľôčky z PTFE prešli testovaním podľa nariadenia EÚ REACH zverejneným na stránke noviniek spoločnosti.

Kupujúci by si mali všimnúť rozdiel medzi certifikátom materiálu a certifikátom šarže. Certifikácia materiálu potvrdzuje, čo išlo do lopty; správa o kontrole šarže potvrdzuje, čo vyšlo. V prípade regulovaných koncových produktov - čohokoľvek, čo sa dotýka liečiv, potravín alebo zdravotníckych pomôcok -, požiadajte o oboje a opýtajte sa, z ktorej konkrétnej triedy zmesi (napríklad FG500P Delrin na pleťové vody-služby pumpy) boli loptičky vylisované.

Kam idú tieto gule

Čerpadlá a dávkovače- kontrolné guľôčky pumpičky a spúšťača rozprašovača, sedlá ventilov dávkovača

Nábytok a železiarsky tovar- guľôčky na posúvanie zásuviek, valčeky, univerzálne-guľové zostavy

Kontrola tekutín- spätný ventil a jadrá-jednosmerných ventilov, hydraulické a pneumatické komponenty

Prístrojové vybavenie- plaváky prepínača hladiny, kalibrácia hladiny a{1}}sklené indikátory

Lekárske a laboratórne- jednocestné-ventilátory, gule na miešanie liekov, laboratórne testovacie zariadenia

Kozmetika- miešacie guličky pre špičkové-formulácie, perličky na leštenie nechtov-

Šport a tréning- opakovane použiteľné loptičky, balančné a posilňovacie{1}nástroje, fascia lopty

Elektrické a elektronické- izolačné podpery, spínacie loptičky, anti-statické loptičky

Exportné trhy

Zásielky smerujú okrem iného do Spojených štátov, Nemecka, Francúzska, Spojeného kráľovstva, Talianska, Belgicka, Španielska, Brazílie, Thajska, Vietnamu, Saudskej Arábie a Poľska. Nakladacie prístavy zahŕňajú Qingdao, Shanghai a Ningbo. Platobné podmienky zahŕňajú T/T, L/C, PayPal, Western Union a Trade Assurance.

Kontrolný zoznam kupujúceho pred zadaním objednávky

Štyri otázky oddeľujú špecifikáciu, ktorá bude prebiehať od jednej, ktorá nebude:

Aký stupeň, nielen akú veľkosť?"10 mm POM guľa" nie je špecifikácia. "10 mm POM guľa, G1, ±0,02 mm, zaoblenie na výkres" je.

Ktorá zlúčenina?POM-C a POM-H sa správajú odlišne vo vlhkosti a chemickom prostredí. Pomenujte triedu.

Čo je správa o kontrole šarže?Priemer, kruhovitosť, povrchová úprava a za nimi plán vzorkovania.

Čo sa stane, keď sa pleseň opotrebuje?Opýtajte sa, ako sa monitoruje rozmerový posun v rámci výrobnej série - tu sa stáva viditeľná kontrola procesov v továrni, nie zoznam zariadení.

Tvrdenie, ktoré sme pripravení brániť

Nie sme najlacnejším zdrojom pevných plastových guličiek a ani sa o to nesnažíme. Sme továrňou, ktorú OEM zavolá pumpa, ventil alebo mobilný OEM, keď guľa musí fungovať prvýkrát -, pretože ju formujeme, brúsime, meriame a posielame sami, cez dva závody, v desiatich materiáloch a od 0,8 mm do 200 mm.

Pošlite nám žiadosť, materiál a toleranciu. Pošleme späť vzorku na testovanie vo vašom vlastnom hardvéri.

 

Kontakt:info@xxballs.com · WhatsApp/WeChat +86 186 0548 6984

FAQ

Ste továreň alebo obchodná spoločnosť?

Sme výrobca. Spoločnosť prevádzkuje dva výrobné závody - jeden v provincii Henan (10 000 m², viac ako 200 strojov) a jeden v provincii Shandong (5 000 m², viac ako 50 strojov) - s viac ako 25-ročnými skúsenosťami s výrobou loptičiek.

 

Z akých materiálov môžete vyrábať pevné plastové gule?

POM (acetal/Delrin), PP, PA6, PA66, PTFE, PEEK, PS, HDPE, ABS a akryl (PMMA).

 

Aké veľkosti sú k dispozícii?

Štandardne od 0,8 mm do 100 mm a v PTFE až do 200 mm.

 

Akú známku a toleranciu máte?

G0–G3, s toleranciami medzi ±0,01 mm a ±0,05 mm v závislosti od priemeru a materiálu.

 

Dodávate vzorky?

áno. Vzorky sú bezplatné; kupujúci hradí prepravné. Vzorky sa zvyčajne odosielajú do dvoch až troch dní.

 

Aké je minimálne množstvo objednávky?

Od 100 kusov pre katalógové položky.

 

Aká je dodacia lehota?

Bežné veľkosti máme skladom a expedujeme približne do štyroch dní po zaplatení. Vlastné veľkosti a materiály trvajú 15–30 dní.

 

Ako je zaručená kvalita?

Pred-výrobná vzorka je schválená pred hromadnou výrobou a pred odoslaním je vykonaná konečná kontrola. Je držiteľom certifikácie ISO a plastové gule majú certifikáciu FDA.

 

Do ktorých krajín vyvážate?

Spojené štáty, Nemecko, Francúzsko, Spojené kráľovstvo, Taliansko, Belgicko, Španielsko, Brazília, Thajsko, Vietnam, Saudská Arábia, Poľsko a ďalšie.

 

Kde sa továreň nachádza?

Mesto Kaifeng, provincia Henan, Čína, s druhým závodom v Ningyang, provincia Shandong.


O NÁS

Ningyang Xinxin Stainless Steel Ball Manufacture Co., Ltd (založená v roku 2004, Shandong) a Henan Scole Industry And Trade Co., Ltd (založená v roku 2016, Henan) vyrábajú presné guľôčkové produkty, pričom export sa zaoberá Taian Xinxin Import & Export Co., Ltd (založená v roku 2012). Skupina vyrába pevné plastové guľôčky, nerezové guľôčky, sklenené guľôčky, mosadzné a medené guľôčky, keramické guľôčky, karbidové guľôčky, hliníkové guľôčky, duté plastové guľôčky a nerezové omieľacie médiá.

 

Kontakt pre médiá:info@xxballs.com · +86 186 0548 6984

 

 

 

Zaslať požiadavku